Views
9 months ago

world of industries 2/2017 (TR)

world of industries 2/2017 (TR)

More endurance. More

More endurance. More performance. 16 hours with one single battery charge. Learn more now at: jungheinrich.com/2shifts

KARŞILAMA Değerli Sektör Profesyonelleri, WIN EURASIA Automation 2017’ye hoşgeldiniz. İş dünyası hızla değişirken önemli fikir liderleri, imalat sanayisi şirketlerinin; farklı pazarların, toplulukların ve kurumların omurgası işlevi gördüğünü belirtiyorlar. Dolayısıyla imalat sanayisinin en yeni mega trendleri takip etmesi ve her zamankinden hızlı şekilde yeni gelişmelere adapte olup bunları uygulaması büyük önem taşıyor. Tüm bu gelişmeleri göz önüne alarak, sizi imalat sanayisinin Avrasya Bölgesi’ndeki buluşma noktası olan ve “Industry 4.0” mottosuyla en yeni teknolojileri deneyimleme fırsatı sunan WIN EURASIA Automation 2017’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz sene gerçekleşen fuar yeni bir sanayi devriminin içinde olduğumuzu göstererek, dijital entegrasyonun modern üretim teknikleri için son derece önemli olduğuna işaret etti. Bu sene, Endüstri 4.0 Çözüm Ortağımız Siemens ve destekleyen derneklerimizden ENOSAD ile birlikte, bu önemli konuyu fuarın merkezine taşıyoruz. Böylece, WIN EURASIA Automation kapsamında düzenlenen Otomasyon EURASIA, Electrotech EURASIA, Hydraulic & Pneumatic EURASIA ve CeMAT EURASIA fuarlarında sanayi sektörünün “Industry 4.0” mottosuyla diğer Avrasya ülkelerinden de önce İstanbul’da şekillendiğine tanıklık edeceksiniz. Bunların yanı sıra, sizlerle WIN EURASIA 2018’e ilişkin güzel gelişmeleri paylaşmaktan sevinç duyuyorum. İmalat sanayisinin iki önemli etkinliği WIN EURASIA Metalworking ve WIN EURASIA Automation 2018 yılı itibariyle güçlerini birleştiriyor. 2007-2017 yılları arasında iki ayrı fazda toplam 7 fuar olarak organize edilen WIN EURASIA, TÜYAP fuar merkezinin artan kapasitesi sayesinde artık tüm fuarları tek çatı altında bir araya getirebilecek. WIN EURASIA 2018, 7 fuarı tek bir çatı altında toplayarak, birbiriyle ilişkili ürün ve hizmetlerin bir arada sergilenmesine imkan tanıyacak. İnanıyoruz ki iki WIN etkinliğinin birleşmesiyle açığa çıkan yeni enerji katılımcı ve ziyaretçilerimiz için çok daha fazla verim ve kazanç sağlayacak. 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında WIN EURASIA - World of Industry 2018’de görüşmek dileğiyle... Alexander Kühnel Genel Müdür - Hannover Fairs Turkey Yazı İşleri Müdürü: Dipl.-Ing. (FH) Winfried Bauer E-posta: w.bauer@vfmz.de Dipl.-Ing. (FH) Dirk Schaar E-posta: d.schaar@vfmz.de Dipl.-Ing. (FH) Michael Pfister E-posta: m.pfister@vfmz.de Editör kadrosu: Dipl.-Ing. (FH) Nicole Steinicke, Dipl.-Ing. Manfred Weber Svenja Stenner Editör yardımcıları: Svenja Stenner Mizanpaj/grafikler: Sonja Schirmer, Doris Buchenau, Anette Fröder, Mario Wüst Sorumlu Yazı işleri Müdürü: Dipl.-Ing. (FH) Winfried Bauer Yayıncı Kuruluş: Vereinigte Fachverlage GmbH Lise-Meitner-Str. 2, 55129 Mainz, Almanya Ticaret Sicil Numarasi: HRB 2270, Bölge Mahkemesi Mainz Satış vergi Numarasi: DE149063659 İdari Müdür: Dr. Olaf Theisen Yayın Müdürü: Dr. Michael Werner, E-posta: m.werner@vfmz.de Uluslararası Muhabir: Sushen Haresh Doshi M.Sc. Reklam satış müdürü: Beatrice Thomas-Meyer E-posta: b.thomas-meyer@vfmz.de Reklam satış temsilcileri Avusturya Heinz-Joachim Greiner E-posta: verlagsbuero-greiner@vfmz.de Fransa Marc Jouanny Email: marc-jouanny@wanadoo.fr İngiltere, İrlanda Roberto Tondina E-posta: roberto@ts-communications.co.uk İtalya, İsviçre Hermann Jordi, E-posta: info@jordipublipress.de İsveç, Finlandiya, Norveç Malte Mezger E-posta: verlagsbuero-mezger@vfmz.de ABD ve Kanada Bill Fox, E-posta: bfox@hfusa.com Reklam İdari İşler Müdürü: Annemarie Benthin, E-posta: a.benthin@vfmz.de Helge Rohmund; E-posta: h.rohmund@vfmz.de Baskı ve dağıtım: Hannover Fairs International GmbH Messegelände, 30521 Hannover, Almanya WORLD OF INDUSTRIES 3